Hakkımızda

Kaan Bilgi Sistemleri olarak 2004 yılından beri resmi markamızdan biri olan Navking ile Türkiye pazarında yer almaktayız. Navking 2004 yılında kurulmuş olup, merkezimiz Hollanda’dadır. Türkiye’ de ana  faaliyet konusu kişisel navigasyon cihazları ve yazılımlarının , son teknoloji elektronik ürünlerinin bütün Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya tedarikidir. Bütün bu ülkeler Türkiye’den bir çok dilde idare edilmekte ve yönlendirilmektedir. Ayrıca belirtilen ülkelerde bölgesel olarak da destek  vermekteyiz.

Misyonumuz

Navigasyon yazılım  sektöründe akıllı telefonlar için uygulamalar geliştirerek sektöre yenilikler katmak. Birlikte proje yapmış olduğumuz firmalarımız ile GPS dışı diğer konularda da yazılım desteği ve gelişimi ile çözüm ortağı olmayı kendimize ilke ediniyoruz. Günden güne geliştirmeye çalıştığımız yenilikçi ürün yelpazemizde gelişen teknolojinin hayatımıza katmış olduğu en yeni teknoloji olan ürünleri son kullanıcıya tedarik ederek ulaşmasını sağlıyoruz. Navking olarak, ürünlerimizi seçerken ve geliştirirken kalıcı olmak için müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya yönelik ürünler olmasına özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

 Elektronik sektöründe proje bazlı geliştirilebilir teknolojik ürünleri araştırıp, geliştirip, test ederek insanların hayatına katıp , hayatlarını daha kolay ve eğlenceli hala getirerek marka bilinirliği ve güvenilirliğini arttırmak. Bünyemize kattığımız her yen proje ile günden güne daha da büyümek ve daha fazla ürün geliştirmektir.

Gelecekte sosyal sorumluluk değeri yüksek olan özellikle sağlık ve doğaya saygı niteliği taşıyan konularda kendimizi geliştirerek yeni projeler yapmayı amaçlıyoruz.