Haberler  
Route 66 Yazılıma Kampanya...
Mountr Byln Antalya da...
Route 66 Follow Me Güncellendi...
Hepsiburada...
Mountr Kliksa da...
Kampanyalar
En avantajlı kampanyalarla Orjinal Navking Ürünleri burada...
Toplam (0) Adet
My Navking
    
Navking yeni markası

Navking, yeni markası olan MOUNTR’ı dünya pazarına tanıtmak için hazırlıklara başladı…

Görücüye ilk olarak, Hong Kong da yapılan Global Sources:Electronics& Components fair 2013 fuarında çıktı ve ciddi beğeni topladı…

Navigasyon sektörünün öncü firmalarından Navking Navigasyonyine bir ilk`e imza atıyor. İki binli yılların başlarında Türkiye, Orta Doğu veKuzey Afrika pazarına yeni bir sektör açan ve bu yeni ürünü kullanıcılaratedarik edip sevdiren Navkin gNavigasyon Sitemleri daralmakta olan navigasyonsektöründe navigasyon cihazlarının dışında akıllı cep telefonları için farklıve yeni ürün bir geliştirdi.

Tasarımı ve patenti Navking `e ait olan bu yeni ürünsektöründe çok konuşulacağa benziyor.

Uyumlu Modeller

Şimdilik Samsung Galaxy SIII,Samsung Galaxy S4 ve iPhone 4/4S akıllı telefonlar için uyumludur.  Çok yakında MOUNTR ürünleri iPhone 5/5S/5G veSamsung Galaxy Note 3 içinde uyumlu olacaktır.

MOUNTR  Air Vent Modu Nedir ?

Kolay montaj, hemen şarj vegüvenli sürüş sağlayan mükemmel tutuş içinhavalandırma ızgaralarına takılan versiyonudur.  
Bu üründe el mesafesinde kullanmak isteyen sürücüler için ergonomik olarak tasarlanmış bir üründür

Navking bu ürünü  Türkiye ve dünya pazarına tanıtmak için lansman çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ürünleri www.MOUNTR.com sitesinden inceleyebilir, görüşlerinizi ve isteklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. MOUNTR 
çok yakında sizlerle...

Yeni Markanın Adı MOUNTR

Aslında bu yeni ürün, hayatımızın vazgeçilmez parçalarından olan akıllı telefonlarımız içintasarlanmış tamamlayıcı bir bütün.  
Gün içinde elimizden düşmeyen akıllı telefonlarımız ve bize gün boyu yetmeyen bataryamız için mükemmel bir çözüm. Aktif 
şehir hayatı içinde aracımızla seyir halindeyken online hayatımıza devam edebilmemiz için tasarlanmış olan MOUNTR akıllı telefonlarımız için son teknoloji ile üretilmiş akıllı bir  araç tutacak kit`inden fazlası. MOUNTR markasına ait araç tutacağının cama vantuzla yapışan ve havalandırma ızgaralarına takılan iki farklı modeli bulunmaktadır.

MOUNTR Akıllı Araç Tutacağı Nedir, Ne İşe Yarar?

Kolay montaj, hemen şarj ve güvenli sürüş sağlayan mükemmel bir akıllı cep telefonu tutacağıdır. Zorlu yol koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanan pratik, güvenli ve özel mıknatısları akıllı cep telefonu tutacağı ile aynı zamanda da bir şarjcihazıdır. Mountr USB kablo aracığı ile gün boyu yoğun kullanımdan dolayı azalan pil derdine durduğu yerde son veriyor!

Ayrıca Mountr kullandığında telefonunuza takmış olduğunuz şarj kablosu olmadan telefonunuz şarj olabilecek…

MOUNTR Cam’apratik bir şekilde vantuzla yapışır, darbe ve zorlu yol koşullarında yüksek tutuş performansı sağlar. Özel vantuzuyla cama sıkıca yapışarak cep telefonunu daha sıkı tutmasını sağlayan özel mıknatısları kalitesini bir üst seviyeye taşıyor.

Mountr Suction Cup modelini arabanızın camına vantuzla takılarak "AraçModu" ya da aracınızın ön torpido konsoluna uygulayarak  "Dashboard Modu"  olarak iki modda kullanabilirsiniz.

MOUNTR’ın telefonunuzun estetiğini bozmayan aksine estetiğine artı katan ve kolay uygulanabilen  telefon kapakları mükemmeliyetçi bir yaklaşım sergiliyor.Çift çıkış sağlayan araç çakmak şarjı ve şık tasarımlı USB kablosuile MOUNTR’ın şarj etme özelliğini aktif etmek oldukça kolay. Hiçbir bağlantı olmadan telefonunuzu Mountr akıllı tutacağa bırakıp şarj olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tüm haberler...